Betsdot Üyelik

Betsdot Üyelik

Betsdot üyelik işlemini 18 yaşında ya da üzerinde olan her Türk vatandaşı gerçekleştirebilir. Türkiye’de yabancıdır, Türkiye’de kaçaktır. Türkiye’de hakkında kapatılma kararı verilmektedir. Zaman zaman birkaç dakika sürecek betsdot giriş problemin yaşandığı görülebilmektedir. Ancak tüm bunlara rağmen verdiği yüksek oranlar, yansıttığı geniş bahis seçenekleri, promosyonlar, hızlı, güvenli finansal işlemler gibi gerekçelere istinaden tercih edildiği bilinen gerçekler arasında bulunmaktadır. Siz de tercih edebilirsiniz, sizde üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda belirtilen kurallara sahip olmanız yeterlidir.

Betsdot Üyelik Başvuru Formu

Betsdot üyelik başvuru formu üye olmak isteyen şahıslar tarafından açılması ve doldurulması gereken bir belge anlamına gelmektedir. Ancak bu belgeyi doldurmadan önce, belirli kurallar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. 18 yaşında olacaksınız, 18 yaşın üzerinde bulunacaksınız, bir tane hesap açacaksınız. Tipobet Üyelik başvuru formuna gerçek bilgilerinizi vereceksiniz. Kullanacağınız ip adresi, vereceğiniz ikametgah adresi üzerinden, siz dahil ve aile fertleri ya da herhangi bir şahıs dahil daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Bu şartlar ile birlikte, üyelik başvuru formunu doldurmaya başlayacaksınız.

Betsdot Üyelikte İstenen Bilgiler

Betsdot üyelikte istenen bilgiler çok çok yüksek güvenlik derecesine sahip bilgi seçeneklerinden meydana gelmemektedir. Basit bilgiler, adınız, soyadınız, doğum tarihiniz gibi basit bilgiler, adresiniz ve telefon numaranız ile birlikte elektronik posta adresiniz gibi basit bilgiler talep etmektedir. Bunları verme konusunda da endişe duymayın. Verdiğiniz bilgiler veri tabanında şifreleme programları ile kayıt altında tutulacaktır. Verdiğiniz bilgilerin güvenliği açısından endişelenmeyin. Üyelik başvuru formunu açın, doldurun, gönderin, aktivasyon linki alın. Hesabınız ile betsdot giriş işlemini aktivasyon linki üzerinden gerçekleştirin. İp tanımlama sistemini devreye sokun.

Betsdot Üyelik Ücreti Ve Belge Talebi

Betsdot üyelik işlemini gerçekleştirmek için, yukarıda bahsedilen işlemleri yapacaksınız. Başvuru formunu açıp, doldurup, göndereceksiniz. Peki betsdot üyelik ücreti ve belge talebi konusunda nasıl davranmaktadır? Bakıldığında üyelik ücretinin istenmediğini göreceksiniz. Para ödemeyi abone olmak ancak paralı abone olmak suretiyle kullanabileceğiniz, hizmet alabileceğiniz bir site değildir. Ücret talep ediliyor ise, orijinal giriş adresini kullanıp kullanmadığını da dikkat etmelisiniz. Belge talebi konusuna gelince, herhangi bir belge göndermeden üyelik işlemini tamamlayacaksınız. Bunun nedeni üyelik başvuru formunun onay bölümüdür. Onay bölümünde verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu taahhüt edeceksiniz. Gerçek bilgi verdiğinizi taahhüt edeceksiniz. 18 yaşında ya da üzerinde olduğunuzu taahhüt edeceksiniz. Sitenin bütün genel kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı taahhüt edeceksiniz. Buna istinaden, yapacağınız işaretleme işlemine istinaden, sizlerden herhangi bir belge istenmeyecektir.