Betsdot Üye Ol

Betsdot Üye Ol

Betsdot üye ol işlemi, bu sitede kendi adınıza ve kişisel bilgilerinize ait bir hesap açmanız anlamına gelmektedir. Tabii ki betsdot sitesi avantajlarından yararlanıp, kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, hesap açacaksınız. Gerçek kişilik bilgileriniz, adres ve iletişim bilgileriniz ile açtığınız hesap üzerinden kullanabilirsiniz. Hesap açmadan ve hesaplara para yatırmadan gerçek anlamda hizmetleri kullanmanız ve para kazanma hatta yüksek miktarda para kazanma şansını elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Betsdot Üye Ol Kayıt Linki

Betsdot kayıt linki sizler için hazırlanmıştır. Seçim işlemini yaptığınızda, ana ekranda gördüğünüz kayıt ol butonu üzerinden aynı standartlarda, orijinal üyelik başvuru formuna erişim sağlayacaksınız. Tabii ki bunun haricinde, kendinizde işlem yapabilirsiniz. Tipobet Üyelik başvuru formunu açabilirsiniz. Bunun için ne yapacaksınız? Betsdot yeni giriş adresi betsdot53 ile sitenin ana sayfasını açacaksınız. Koyu renk tonlarının hakim olduğu ana sayfayı açmanız ile birlikte, sağ üst köşeye doğru bakacaksınız. Burada kayıt ol şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Bu buton üzerinden seçim işlemini yapmak suretiyle üyelik başvuru formunun ilk aşaması ile karşı karşıya kalacaksınız.

Betsdot Üyelik İçin İstenen Bilgiler

Betsdot üyelik için istenen bilgiler kişisel bilgilerden, iletişim bilgilerinden ve adres bilgilerinden meydana gelmektedir. Kişisel bilgiler bölümünde, isim ve soy isim, doğum tarihi bulunuyor ise, orta isim, cinsiyet gibi bilgilerin bulunduğu görülecektir. Yüksek güvenlik derecesine sahip bilgi talep edilmez. İletişim bilgileri bölümünde sizler ile irtibat kurulabilmesi için, cep telefon numarası talep edilecektir. Elektronik posta adresi talep edilecektir. Burada da çok çok özel güvenlik derecesine sahip herhangi bir bilginin talep edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Adres bilgilerinde şehir bilgisi, ülke bilgisi, açık adres bilgisi talep edilecektir. Bunun talep edilme gerekçesi ise, aynı adresi üzerinden birden fazla hesap açılmasının önüne geçilmesidir.

Betsdot Üyelik Ücreti

Betsdot üye ol işlemini gerçekleştirmek için, yukarıda bahsedildiği gibi bilgi paylaşıp, üyelik başvuru formunu doldurup, göndereceksiniz. Peki betsdot üyelik ücreti ödeyecek misiniz? Hayır, abonelik sistemi ya da diğer adıyla ücretli abonelik sistemi ile çalışan bir site değildir. Başvuru aşamasında, başvurunun sonuçlandırılmasında ya da sitenin kullanılmasında üyelik ücreti talep edilmez. Abonelik ücreti talep edilmez. Böyle bir talep ile karşılaşıyor iseniz, orijinal sitenin, orijinal üyelik başvuru formunu açıp açmadığınızdan emin olmalısınız. Betsdot sitesinin çalışma prensiplerinden bu yönde bir uygulama yoktur. Bahsettiğimiz gibi, yatırdığınız paralar üzerinden de yapılması muhtemel bir kesinti bulunmamaktadır. Yatırdığınız paralarda sizler tarafından kullanılacaktır.