Betsdot Lisanslı mı?

Betsdot Lisanslı mı

Türkiye pazarında aktif olarak kullanılır halde bulunan Betsdot markası için araştırma yapanların ilk baktığı soru, Betsdot lisanslı mı? Sorusu olmaktadır. Evet bu sitenin önünde bir lisaans belgesi bulunmaktadır. Lisans belgesi, lisansı vermiş oyun kontrol ve denetleme kurulu resmi internet sayfasından doğrulanmaktadır. Betsdot sitesi de bu konuda üzerine düşen görevi yapmış, ana sayfanın alt bölümünde, oyun kontrol komisyonuna ait bir desteği sağlamış ve belgenin doğruluğunu ortaya koymuştur.

Betsdot Lisanslı mı Numarası Nedir?

Sitenin elindeki lisans belgesine baktığınızda, 80 48 numaralı bir lisans belgesi olduğunu göreceksiniz. Doğrudan yalnızca Betsdot sitesi adına alınmıştır. Alınan lisans belgesi, Hollanda Antilleri oyun kontrol komisyonu olarak bilinen ve uluslararası pazarda tanınan bu komisyon tarafından verilmiştir. Geçerli olduğu, kurumun resmi internet sayfasından doğrulanmaktadır.

Betsdot Lisansını Kim Almıştır?

Lisans belgesi alınabilmesi için, Betsdot sitesi adına bir lisans belgesinin alınabilmesi için, mutlaka ortada adresi, kurucuları, ortakları belirli olan bir şirketin bulunması gerekecektir. Oyun kontrol ve denetleme kurulları, şirket başvuruları üzerine değerlendirme yapmaktadır. Betsdot sitesi bu yönde incelendiğinde, lisans alan şirketin Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinde kayıtlı olduğu görülmektedir. Şirketin ismi ise, SkySea Tech N.V. olarak tespit edilmiştir. Şirket ticari bir işletmedir. Kurucusu, ortakları, tebligat adresi belirlidir. Ticaret Bakanlığı üzerinde kaydı bulunmaktadır. Mahkemelere karşı, ticari mahkemelere karşı sorumludur. Her şey olması gerektiği gibi yasal prosedürler dahilinde tamamlanmıştır.

Betsdot Lisansı Neleri Kapsıyor?

Betsdot lisansı mı? Sorusunun yasal karşılığı, yukarıda lisans belge numarası, oyun kontrol komisyonu ve lisans belgesi alan şirket bazında verilmiş durumda bulunmaktadır. Peki bu lisans belgesi ne anlama gelmektedir? Neleri kapsamaktadır? Şirketin Betsdot sitesini meydana getirdiğini göstermektedir. Betsdot sitesini uzaktan online bahis hizmetlerini vermek amacı ile ve uzaktan online oyun hizmetlerini vermek amacı ile meydana getirmiştir. Önce şirket kurulmuş, ticari faaliyetler için kurulan şirket resmi anlamda onaylanmış, Betsdot sitesi meydana getirilmiş, Hollanda antilleri komisyonuna başvuru yapılmış ve bahse konu hizmetler için, yasal yetki belgesi yani lisans belgesi alınmıştır. Lisans belgesi online hizmetlerin tamamının denetim altında, 7/24 denetim altında tutulduğunu göstermektedir.

Betsdot Türkiye’de Kullanılıyor mu?

Yapılan açıklama ile birlikte, Avrupa başta olmak üzere dünyanın en geniş kapsamlı hizmet sunucusu olduğu ifade edilen Betsdot markasının, Betsdot Türkiye’de kullanıyor mu? İfadesi ile birlikte, Türkiye pazarında da kullanıma açıldığı görülmektedir. Elbette Türkiye’de kabul edilmesi, elbette verdiği hizmetlerin resmi prosedürler dahilinde Türkiye’de kabul görmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ancak Türkiye’de kullanılmaktadır.