Betsdot Kayıt Ol

Betsdot Kayıt Ol

Betsdot kayıt ol işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıyı okumaya başladığınız an itibari ile derhal bu sitede bir hesap açabilirsiniz. Derhal siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayıracağınız vakit ne kadardır? Üyelik başvuru formunu doldurup, gönderdikten sonra, en fazla 5 dakika bekleyeceksiniz. En fazla 5 dakika sonra size bir aktivasyon linki gönderilecektir. Aktivasyon linki ile betsdot giriş işlemini yapacaksınız.

Betsdot Kayıt Ol Aktivasyon Linki Gelmedi

Betsdot aktivasyon linki gelmedi, sorunu üyelik başvurusundan hemen sonra gündeme getirilebilir. 5 dakika beklemeniz gerekecektir. Beklemenize rağmen, elektronik posta adresini kontrol ettiğinizde, gelmediğini görmüş olabilirsiniz. Öncelikli olarak önemsiz postalar bölümüne bakmanız tavsiye edilecektir. Bu bölüme bakın, bu bölümde de göremiyor iseniz, yapacağınız bir işlem bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine elektronik posta adresi gönderin. Oluşturduğunuz kullanıcı adını, gerçek adınızı ve soyadınızı yani üyelik başvuru formuna yazdığınız adınızı ve soyadınızı yazın. Başvuru yaptığınız ve aktivasyon linki gönderim işleminin tamamlanmadığını ifade edin. Yaşanan bu aksaklık ya da site tabiri ile teknik problem ortadan kaldırılacak ve sizlere tekrar aktivasyon linki gönderilecektir.

Betsdot E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Betsdot e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Yeni üyelik açan, yeni kayıt olan şahıslar tarafından gündeme getirilmektedir. Hatalı elektronik posta adresinin verildiği, şifresi bilinmeyen elektronik posta adresinin verildiği, gündeme en çok getirilen konudur. Böyle bir uygulamayı kişisel olarak betsdot hesabınız üzerinden yapamazsınız. Bir defa elektronik posta adresini yazmanız gerekmektedir ancak, bir durum ortaya çıkmış ise, başvuru yapabilirsiniz. Nereye başvuru yapacaksınız? Müşteri hizmetlerine başvuru yapacaksınız. Verdiğiniz elektronik posta adresinin şifresini unuttuğunuzu, yenilemek istediğinizi belirteceksiniz. Bu durumda sizlere gereken destek sağlanacak ve sadece 1 defa daha elektronik posta adresini değiştirme imkanı sunulacaktır.

Betsdot Kayıt Şifremi Unuttum

Betsdot kayıt ol işleminde hesap bilgileri bölümünde, kullanıcı adı ile birlikte, betsdot giriş işlemi için ihtiyaç duyulan bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Yeni belirlemiş olduğunuz şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Betsdot kayıt şifremi unuttum gibi bir durum gündeme geliyor ise, elbette siteye giriş yapamayacaksınız ancak, hemen bir şifre sıfırlama linki talep edebilirsiniz. Mariobet Ana sayfada gördüğünüz giriş yap butonuna işaretledikten sonra, alt kısımda şifrenizi mi unuttunuz? Şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden seçim işlemini gerçekleştirin. Sizlerden kayıt olma esnasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresi talep edilecektir. Elektronik posta adresini doğru bir şekilde girdikten sonra, gönder butonuna basacaksınız. Yazdığınız adrese bir adet şifre sıfırlama linki gönderilecektir. Buradaki yönergeler dahilinde kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.