Betsdot Facebook

Betsdot Facebook

Betsdot facebook hesabının takip edilmesiyle site hakkında bilgilere anlık olarak erişim sağlanmaktadır. Bu şekilde sitede yaşanan gelişmeleri hiç siteye girmeden de takip etmek mümkün olmaktadır. Facebook messenger kullanılarak da sitenin mesajlaşma bölümünden müşteri temsilcileri ile görüşme yapılarak sorulara cevap bulunması mümkün olmaktadır. Her yaş grubundan olan kişinin bir facebook hesabı olduğu bilinmekte ve bunun için de bu sosyal medya platformu aktif olarak kullanılmaktadır. Burada yaklaşan en yüksek oranlı bahis fırsatları ve siteye yeni eklenen oyunların tanıtımı yapılmaktadır. Kullanıcılar da buradan yapılan paylaşımların altına diledikleri gibi yorumlar yapabilmektedirler. Sitenin sosyal medya platformlarında olan hesaplarını takip etmek için siteye kayıt olmak da şart değildir. Üye olmadan önce de sitenin sosyal medya hesaplarını takip ederek önce site hakkında bilgi sahibi de olunmaktadır. 

Betsdot Facebook ve İnstagram

Betsdot instagram hesabı bulunmakta ve bu şekilde özellikle de genç kuşağın en çok kullandığı bir sosyal medya platformunda olmayı başarmaktadır. İnstagram daha çok video, resim paylaşımlarının yapıldığı bir sitedir. Betsdot bu özelliğinin farkında olarak da site yönetimi tarafından bu şekilde paylaşımlar yapılmaktadır. En çok kazanan kişilerin kazanç miktarları, hangi karşılaşmaların ve hangi oyunların daha çok kazandırdığı ise bu şekilde anlık olarak öğrenilebilmektedir. İnstagram hesabından da mesajlaşma özelliği kullanılarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapılmaktadır. Burada yapılan yorumlar da site hakkında fikir sahibi olunmasını sağlayacaktır. Sitenin sosyal medya hesaplarını bu şekilde aktif olarak kullanıyor olması ile müşterilerine ne kadar önem verdiği ve onların siteye girmedikleri anlarda da yaklaşan kazanç fırsatlarından haberleri olmasını sağlamaktadır. 

Betsdot YouTube

Betsdot facebook ile olduğu gibi aynı zamanda youtube hesabı ile de aktif olarak kullanıcıları ile interaktif bir ilişki kurmaktadır. Açılmış olan betsdot youtube hesabı üzerinden genellikle siteye yeni eklenen ödeme yöntemlerinin nasıl kullanılacağı, siteyi kullanma sırasında sorun yaşanmasını önleyecek videoların paylaşımları yapılmaktadır. Bu videoları izleyerek işlemleri adım adım öğrenmek mümkün olurken aynı zamanda canlı desteğe bağlanarak da merak edilen soruların cevabı bulunmaktadır. Online olarak eğlenceli, keyifli ve elbette kazançlı zamanlar geçirmenin yolu betsdot kayıt işleminin yapılmasıdır. Bu kayıt işleminin yapılması sonrasında ise yapılan ilk yatırım ile kullanılan hoş geldin bonusu da daha en baştan kazançların katlanması noktasında önem taşımaktadır. Güvenilir olduğunu sahip olduğu lisans ile ispatlamakta olan site erişim engeli ile karşılaştığında betsdot yeni adresi de dakikalar içinde açmaktadır.