Betsdot Çekimini Paylaş

Betsdot Çekimini Paylaş

Betsdot çekimini paylaş, bu sitenin sosyal medya hesapları ile ilgili bir işlem anlamına gelmektedir. Betsdot sitesi farklı sosyal medya hesapları ile çalışmaya devam etmektedir. Kendine ait orijinal bir Twitter hesabı bulunmaktadır. Kendine ait orijinal bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Kendine ait orijinal bir Telegram hesabının bulunduğu görülmektedir. Bu sosyal medya hesaplarında yer alabilir, bu sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takip etmeniz ile birlikte, farklı konularda yapılan paylaşımlara erişim sağlayacaksınız. Ayrıca sosyal medya hesabında yer alır iseniz ve yapılan paylaşımları takip edip, yorumda bulunur iseniz, buna ait görselleri betsdot sitesi müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz. Betsdot sitesi müşteri hizmetlerine göndermeniz ile birlikte, ekstra promosyon elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

Betsdot Sitesi Çekimini Paylaş Özelliği Nedir?

Betsdot sitesi çekimini paylaş özelliği nedir? Sosyal medya hesapları üzerinde düzenlenen etkinlikler anlamına gelmektedir. Bu etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz. Etkinliklerde, genelde soru cevap şeklinde uygulamaların geçerli olduğu görülecektir. Doğru cevap verilmesi durumunda, kullanıcılara promosyon verilmektedir. Sosyal medya hesaplarına giriş yaptığınızda, etkinliklere katılım sağlayıp promosyon elde eden kullanıcı isimlerinin paylaşıldığını göreceksiniz. Bunun en güzel örneğini Twitter üzerinden almanız mümkündür. Takip etmeniz ile birlikte, sizde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizde bu avantajlar üzerinden rahat bir şekilde para kazanma şansını elde edebilir, promosyon kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Betsdot Twitter

Betsdot Twitter sitenin kullanmış olduğu resmi sosyal medya hesaplarından bir tanesini tercih etmeniz durumunda, kullanabileceğiniz resmi Twitter hesabına ait adresin, https://twitter.com/Betsdot1 olduğunu göreceksiniz. Giriş yapar yapmaz resmi hesabı şeklinde bir ikaz ile ya da bir bildirim ile karşılaşacaksınız. Hemen altında Instagram hesabının da tanıtıldığını göreceksiniz. Verilen ilk bilgi, her zaman sitenin yeni giriş adresi olacaktır. Yeni ve resmi giriş adresini de Twitter hesabı üzerinden takip etmeniz mümkün olacaktır.

Betsdot Twitter Ne İşe Yarıyor?

Betsdot Twitter ne işe yarıyor? Öncelikli olarak yeni giriş adresini ve diğer sosyal medya hesaplarının resmi adreslerini görebileceğiniz bir bölüm olarak düşünmelisiniz. Promosyon tanıtımları yapılmaktadır, spor haberleri verilmektedir, yeni giriş adresi aktarılmaktadır. Günün kuponu şeklinde bir paylaşım yapılmaktadır. Günün bahis oranı şeklinde yüksek oranlar tanıtılmaktadır. Etkinlikler düzenlenmektedir. Betsdot çekimini paylaş ve benzeri etkinliklerde, sosyal medya hesabı promosyon desteğinin sağlandığı görülmektedir. Ayrıca kullanıcı adı ile birlikte, bir karşılaşmanın sonucunu ya da skorunu tahmin et ve 50 TL freebet kazan gibi ekstra promosyon ya da avantaj seçeneklerinin de gündeme geldiği görülmektedir.